تلفن کلینیک زیبایی مهراز 02144500811-12
آدرس کلینیک زیبایی مهراز تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

عنوان صفحه لیفت نخ در سایت کلینیک زیبایی مهراز

لیفت با نخ

امروزه بسیاری از افراد با مشکلاتی مانند پیری و افتادگی پوست، لک های روی صورت، چانه دوم و یا خط اخم و خط خنده روبرو هستند. در حالی که این مشکلات درمان نشوند، روز بروز بدتر شده و بیشتر در صورت فرد نمایان می شوند. در این حالت روی چهره تاثیر منفی می گذارند.
با پیشرفت علم متخصصان پوست روشی را یافتند که با استفاده از آن، پوست صورت را تنها در مدت زمان 20 دقیقه بالا می کشند. این روش که در خدمات جوانسازی به نام لیفت با نخ شناخته می شود باعث زیبایی و درمان افتادگی های صورت می شود. همچنین، این روش باعث ایجاد زخم و یا جوش روی صورت و در تمامی نواحی صورت قابل پیاده سازی است. با استفاده از روش لیفت با نخ، صورت تا حدود ده سال جوانتر می شود.

روش لیفت صورت با نخ

زمانی که انسان پیر مشود، پروتئین های موجود در پوست تحلیل پیدا کرده و تجزیه می شوند. در این حالت، پوست صورت شل شده و رفعر هایی در نواحی مختلف صورت نمایان می شود. روش لیفت صورت با نخ از پوست صورت محافظت کرده و در نهایت به استحکام آن کمک می کند که در نتیجه آن، پوست جوان تر وزیباتر می شوند.
طریقه عملکرد عمل لیفتینگ یا همان لیفت با نخ به این صورت است که، در ابتدا پزشک از بی حسی موضعی در محل مورد نظر استفاده می کند. پس از آن، سوراخ های بسیار کوچکی روی قسمت های مختلف صورت ایجاد می شود. با استفاده از این سوراخ ها، سوزن و نخ مخصوص لیفتینک وارد بافت زیرین پوست می شوند.
در این مرحله، نخ مخصوص لیفت صورت به وسیله یک سوزن بسیار کوچک در زیر پوست قرار داده می شود. زمانی که سوزن در محل مورد نظر قرار داده شد، پزشک به آرامی و با فشار دست شکل مورد نظر را در بافت پوست ایجاد می کند. در این حالت، نخ به بافت پوست گیر کرده و به این وسیله، آن قسمت از پوست بالا کشیده می شود.
در نتیجه عمل لیفتینگ، پوست صورت جوان و شاداب می شود. همچنین این عمل باعث استحکام پوس صورت می شود. در این مورد ذکر این نکته نیز ضروری است که عمل لیفتینگ به هیچگونه بریدگی و یا بخیه نیاز ندارد و بعد از عمل نیز فرد درد خاصی را احساس نخواهد کرد.
قبل از انجام عمل لیفتینگ توجه به برخی نکات ضروری است:
• در ابتدا اینکه، شما باید به منظور انجام عمل لیفتینگ پزشکی متخصص و قابل اعتماد را انتخاب کنید. در این صورت می توانید مطمئن باشید که پزشک شما عمل لیفتینگ را به طور صحیح انجام می دهد.
• توصیه می شود، حتما قبل از انجام عمل لیفتینگ با پزشک خود مشورت کنید. در رابطه با تکنیک هایی که مورد استفاده قرار می دهد و آن دسته از قسمت های صورت خود را که به وسیله عمل لیفتینگ دچار تغییر می شوند، بشناسید.
• بهتر است در حدود ده روز قبل از عمل لیفتینگ یک رژیم غذایی متعادل داشته باشید. می توانید از ویتامین C ها در رژیم خود استفاده کنید. این ویتامین باعث می شود که روند بهبود سرعت پیدا کند.
در صورتی که این موارد را رعایت کنید، لیفتینگ صورت شما با موفقیت بیشتری انجام خواهد شد و سرعت روند درمان نیز افزایش پیدا می کند.
مراقبت های بعد از انجام عمل لیفتینگ
تمامی افراد معمولا بعد از 24 ساعت از انجام عمل لیفت صورت، می توانند فعالیت های عادی روزانه خود را انجام دهند و در واقع، این عمل در فعالیت های عادی زندگی اختلال ایجاد نمی کند.

برای اطلاع از سایر خدمات جوانسازی این صفحه رو حتما مشاهده کنید …

• از گذاشتن مستقیم کمپرس های یخ و یا کمپرس های حرارتی روی پوست صورت جلوگیری کنید. در غیر این صورت، بافت تشکیل شده روی پوست از بین می رود.
• داروهایی مانند ایبوپروفن و یا آسپرین بعد از انجام عمل لیفتینگ نباید مصرف شوند زیرا این داروها منجر به کبودی در قسمت های لیفت شده می شوند. در این صورت، برخی افراد بعد از انجام لیفتینگ نیاز به مصرف مسکن پیدا می کنند که بهتر است از مصرف ایبوپروفن و آسپرین خودداری شود.
• همچنین، توصیه می شود که پس از انجام عمل لیفتینگ سیگار و نیکوتین نیز مصرف نکنید زیرا این موارد روند بهبودی را کند می کنند. همچنین سیگار کسیدن خون رسانی به بافت های تشکیل شده را کاهش می دهد.
• از انجام فعالیت هایی که در نهایت منجر به افزایش فشار خونتان می شود، خودداری کنید. فعالیت های ورزشی و تمرینات فیزیکی روزانه خود را تنها پس از حدود 3 هفته از انجام عمل لیفتینگ می توانید مجددا انجام دهید.

مزایای انجام عمل لیفت صورت با نخ

همانطور که گفته شد انجام عمل لیفتینگ صورت مزایای زیادی دارد و در واقع پوست را جوان کرده و از افتادگی آن جلوگیری می کند. به طور کلی، مزایای عمل لیفت صورت با نخ در موارد زیر خلاصه می شود:
• اثرات پیری به خصوص پین و چروک صورت، با انجام این عمل کاهش پیدا می کند.
• پوست صورت سفت شده و استحکام پیدا می کند.
• نتیجه انجام عمل بلافاصله بعد از آن، قابل مشاهده است و نیاز به نگرانی ندارد.
• اثرات این عمل دائمی و پایدار است.
• همچنین، انجام عمل لیفت صورت با التهاب و قرمزی بیش از حد، همراه نخواهد بود.
در برابر این مزایا، عمل لیفت صورت با نخ، عوارضی نیز دارد که در ادامه به این عوارض اشاره شده است:
• عمل لیفتینگ با توردم و کبودی به مقدار کمی همراه است.
• در اکثر افراد، عمل لیفتینگ خونریزی دارد.
• در برخی از افراد، لیفت صورت با نخ باعث ایجاد عفونت در پوست می شود.
• در صورتی که افراد به نخ حساسیت داشته باشند، انجام این عمل با اثرات جانبی این حساسیت همراه است.
• ممکن است در برخی از افراد انجام عمل لیفتینگ باعث برهم خوردن تقارن صورت شود.
• با انجام عمل لیفتینگ پوست صورت تا مدتی بی حس است.
• همچنین بعد از انجام این عمل پوست صورت نسبت به لمس حساس می شود.

Call Now Buttonتماس با ما

رزرو وقت آنلاین


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


Call Now Buttonتماس با ما