تلفن کلینیک زیبایی مهراز 02144500811-12
آدرس کلینیک زیبایی مهراز تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

 

 

کلاژن و الاستین پروتئین های ساختاری می باشند که بدن انسان به طور طبیعی این پروتئین را می سازد .آنها برای مراقبت و نگهداری نرمی و خاصیت کشسانی پوست مورد نیاز هستند.
اما وقتی سن بالای ۲۵میرود روند ساخت کلاژن به طور طبیعی در پوست کم میشود و پس از ۳۵ سالگی تولید شدن کلاژن به صورت چشمگیری کم می شود
در نتیجه منجر به ایجاد خطوط ، چین و چروک و شل شدن پوست ، از دست رفتن خاصیت کشسانی ، تحلیل رفتن سلول های پوست و ضعیف شدن غضروف می‌شود.
با استفاده از میکرونیدلینگ ، آراف RF ، هایفوتراپی ، نخ کلاژن ، پی آرپی و… می توانید در سنین پایین از پیری پوست جلوگیری و در سنین بالا آن را درمان کنید.
پوست شما در ۲۰ سالگی آن چیزی است که به ارث برده‌اید، در چهل سالگی آن چیزی است که به دست آورده‌اید و در ۶۰ سالگی پوست شما آن چیزی است که استحقاق آن را دارید.


برخی از خدمات جوانسازی مهرازنرسیدن آب و یا رطوبت کافی به پوست
استفاده از محصولات آرایشی نامناسب
آفتاب گرفتن و یا استفاده از سولاریوم
بی تحرکی و اضافه وزن
سوز و سرمای بیش از حد
نداشتن خواب شبانه
بیماریهای عفونی (قارچ ، باکتری، میکروب)
استرس و تنش های عصبی
استفاده از شوینده های قلیایی (صابون)
مصرف سیگار و الکل و مواد مخدر
آفتاب ( اشعه ماورا بنفش )
تغذیه ناسالم

میکرونیدلینگ

یکی از طبیعی ترین و موثرترین روش های جوان سازی پوست میکرونيدلینگ است که از طریق ایجاد تعداد زیادی کانال میکرو درپوست ، فاکتورهای رشد سلولی را آزاد میکند و با تکثیر فیبروبلاست ها باعث تولید طبیعی رشته های کلاژن والاستین جدید می شود. حال اگر میکرونیدلینگ با ماده موثر (کوکتل های مزوتراپی) در عمق مورد نظر پوست (درم ) نفوذ کند مزونیدلینگ انجام شده است که تاثیر بیشتری نسبت به میکرونیدلینگ دارد و پوست قوام واستحکام بیشتری پیدا می کند و این کار موجب از بین رفتن لکه ها، پر شدن، سفت شدن، تازه تر شدن و جوان تر شدن پوست می گردد.


همه افراد توجه ویژه ای به پوست صورتشان دارند چون داشتن پوستی صاف ، روشن و درخشان تاثیر بسیار بالایی در زیبایی دارد . یکی از طبیعی ترین و موثرترین روش های جوان سازی پوست میکرونيدلینگ است که فواید چندین روش درمانی را در یک روش واحد خلاصه می کند. میکرونیدلینگ از طریق ایجاد تعداد زیادی کانال میکرو درپوست ، فاکتورهای رشد سلولی را آزاد میکند و با تکثیر فیبروبلاست ها باعث پاسخ درمان طبیعی بدن برای تولید رشته های کلاژن والاستین جدید می شود. و در نهایت ضخامت لایه سطحی پوست(اپیدرم) افزایش می یابد. و اگر ماده موثر (کوکتل های مزوتراپی) بطور مکانیزه در عمق مورد نظر پوست (درم ) نفوذ کند مزونیدلینگ انجام شده است که تاثیر بیشتری نسبت به میکرونیدلینگ دارد و پوست قوام واستحکام بیشتری پیدا می کند و این کار موجب از بین رفتن لکه ها، پر شدن، سفت شدن، تازه تر شدن و جوان تر شدن پوست می گردد.


برخی از خدمات جوانسازی مهراز
لیفت صورت


پیری فرآیندی گریز ناپذیر است و هر کسی در هر سنی به دنبال بهبود شکل چهره خود می گردد اما هر کس باید متناسب با شرایط پوست و سن خود از روش لیفت صورت استفاده کند.


آر اف فرکشنال

لیفت با نخ

هایفوتراپی

آر اف (RF)

Call Now Buttonتماس با ما

رزرو وقت آنلاین


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


logo-samandehi
Call Now Buttonتماس با ما