تلفن کلینیک زیبایی مهراز 09124940252
آدرس کلینیک زیبایی مهراز بلوار اصلی تهرانسر،کوچه 17 غربی ، کوچه شهید پندیار ، پلاک 52
لوگوی کیلینیک مهراز

 

 

کلاژن و الاستین پروتئین های ساختاری می باشند که بدن انسان به طور طبیعی این پروتئین را می سازد .آنها برای مراقبت و نگهداری نرمی و خاصیت کشسانی پوست مورد نیاز هستند.
اما وقتی سن بالای ۲۵میرود روند ساخت کلاژن به طور طبیعی در پوست کم میشود و پس از ۳۵ سالگی تولید شدن کلاژن به صورت چشمگیری کم می شود
در نتیجه منجر به ایجاد خطوط ، چین و چروک و شل شدن پوست ، از دست رفتن خاصیت کشسانی ، تحلیل رفتن سلول های پوست و ضعیف شدن غضروف می‌شود.
با استفاده از میکرونیدلینگ ، آراف RF ، هایفوتراپی ، نخ کلاژن ، پی آرپی و… می توانید در سنین پایین از پیری پوست جلوگیری و در سنین بالا آن را درمان کنید.
پوست شما در ۲۰ سالگی آن چیزی است که به ارث برده‌اید، در چهل سالگی آن چیزی است که به دست آورده‌اید و در ۶۰ سالگی پوست شما آن چیزی است که استحقاق آن را دارید.


برخی از خدمات جوانسازی مهرازنرسیدن آب و یا رطوبت کافی به پوست
استفاده از محصولات آرایشی نامناسب
آفتاب گرفتن و یا استفاده از سولاریوم
بی تحرکی و اضافه وزن
سوز و سرمای بیش از حد
نداشتن خواب شبانه
بیماریهای عفونی (قارچ ، باکتری، میکروب)
استرس و تنش های عصبی
استفاده از شوینده های قلیایی (صابون)
مصرف سیگار و الکل و مواد مخدر
آفتاب ( اشعه ماورا بنفش )
تغذیه ناسالم

میکرونیدلینگ

یکی از طبیعی ترین و موثرترین روش های جوان سازی پوست میکرونيدلینگ است که از طریق ایجاد تعداد زیادی کانال میکرو درپوست ، فاکتورهای رشد سلولی را آزاد میکند و با تکثیر فیبروبلاست ها باعث تولید طبیعی رشته های کلاژن والاستین جدید می شود. حال اگر میکرونیدلینگ با ماده موثر (کوکتل های مزوتراپی) در عمق مورد نظر پوست (درم ) نفوذ کند مزونیدلینگ انجام شده است که تاثیر بیشتری نسبت به میکرونیدلینگ دارد و پوست قوام واستحکام بیشتری پیدا می کند و این کار موجب از بین رفتن لکه ها، پر شدن، سفت شدن، تازه تر شدن و جوان تر شدن پوست می گردد.برخی از خدمات جوانسازی مهراز
لیفت صورت


متن مربوط به لیفت صورت


آر اف فرکشنال

لیفت با نخ

هایفوتراپی

آر اف (RF)

Call Now Buttonتماس با ما
پرش به بالای صفحه ی مهراز کلینیک

رزرو وقت آنلاین


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


Call Now Buttonتماس با ما