تلفن کلینیک زیبایی مهراز 02144500811-12
آدرس کلینیک زیبایی مهراز تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

لیزر بیکینی

قیمت لیزر بیکینی با دستگاه الکساندرایت


تاریخ انتشار : 21 فروردین 1402     

5/5 - (2 امتیاز)

یکی از راه های مطمئن که امروزه محبوبیت بالایی کسب کرده است ،لیزر موهای زائد می باشد. این روش راهی مطمئن، موثر و مقرون به صرفه برای حذف دائمی موهای زائد بدن خواهد بود.  قیمت لیزر موهای زائد از جمله مواردی است که همواره برای متقاضیان اهمیت دارد.  ناحیه بیکینی یا همان ناحیه تناسلی بانوان مهمترین نواحی که متقاضیان زیادی جهت انجام لیزر آن اقدام می نمایند. به علت حساسیت بالایی که این ناحیه دارد قیمت لیزر بیکینی و تعداد جلسات ان به نسبت سایر نواحی بدن بیشتر است.

دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های لیزر در عصر جدید روز به روز موثرتر و پیشرفته ‌تر از همیشه عمل می کنند. هر اندازه که یک کلینیک از تجهیزات و دستگاه‌های نوین ‌تر و پیشرفته ‌تری برخوردار باشد، هزینه‌ ی ابزار و محصولات مصرفی آن نیز افزایش می یابد و در نهایت تاثیر لیزر بر حذف موهای زائد نیز افزایش یافته و در مقابل نیز هزینه لیزر بدن گران ‌تر می گردد.

قیمت لیزر بیکینی در واقع همان لیزر موهای زائد ناحیه شرمگاهی است. ناحیه شرمگاهی زنان همانطور که گفتیم از موهای زائد پوشانده شده بهتر است که برای بهداشت و سلامت زنان، موهای این بخش از بین بروند. انتخاب راه از بین بردن موهای زائد بدن به انتخاب خود فرد است.در این میان دستگاه لیزر از دو تکنولوژی برخوردار بوده که با اختلاف زیادی نسبت به سایر آن ها برتر می باشد. بنابراین با هر رنگ پوستی می توانید بهترین و موثرترین خدمات لیزر را دریافت نمایید.

برای انجام خدمات لیزر با دستگاه الکس کندلا آمریکا با اثربخشی ۹۰٪ در جلسه اول می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۵۰۰۸۱۱ کلینیک مهراز تماس بگیرید و وقت خود را رزرو کنید.

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی چیست؟

 • حداقل اثرات جانبی
 • هزینه مقرون بصرفه
 • بدون موی فرو رفته
 • دقت بالا
 • سرعت بالا
 • تاثیر گذاری فوق العاده
 • بدون درد و سوزش یا حساسیت

هزینه لیزر بیکینی

۱- حداقل اثرات جانبی :

به طور معمول تنها بعضی از افراد تجربه عوارض جانبی جزئی لیزر مو را داشته که البته تنها با گذشت چند روز از بین می رود.

۲- هزینه لیزر موهای زائد ارزان :

وقتی در نهایت تصمیم خود را برای انجام لیزر موهای زائد آغاز می کنید، دیگر به مجبور به پرداخت هزینه های  منظم و گران با کرم های موبر، تیغ یا سایر روش های از بین بردن مو نخواهید بود.

۳- بدون موی فرو رفته :

بر خلاف اپیلاسیون، نخ کشیدن و اپیلاسیون، در این روش درمانی متوجه درد و حالات ناخوشایند نخواهید شد. ضمن اینکه  مجبور به تحمل سوختگی یا تحریک ناشی از تیغ نخواهید شد. لیزر موهای زائد حتی می تواند موهای روییده شده را نیز بهبود بخشد.

۴- منتظر رشد مو نیست :

در درمان لیزر موهای زائد به موهای سطحی احتیاجی نخواهید داشت . در این خصوص لازم است تا موهای خود را قبل از جلسه خود بتراشید تا از سوزاندن موهای سطح جلوگیری کند. در این روش برخلاف روش های دیگر لازم است قبل از انجام آن بدون فاز باقی بمانید.

۵- دقت بسیار بالا :

لیزر مو به طور خاص موهای سمت راست در فولیکول را هدف قرار می دهد. این یک مزیت خاص در مورد حذف شدید مو با نور پالس (IPL) است زیرا استفاده از لیزر آن را برای درمان افراد با رنگ پوست تیره مناسب تر می کند.

۶- سرعت لیزر و اثر بخشی :

قیمت لیزر بیکینی ، درصد بالایی از بیماران در طی ۳ و ۷ جلسه به ریزش دائمی مو دست پیدا می کنند لذا لیزر موهای زائد بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. برای انجام لیزر در غرب با کلینیک مهراز تماس بگیرید.

خطرات لیزر بیکینی

چه عواملی بر هزینه لیزر بیکینی موثرند؟

قیمت لیزر بیکینی ، همانطور که گفته شد در گذشته روش محاسبه هزینه لیزر با توجه به تعداد شات‌های دستگاه صورت می گرفت. امروزه قیمت گذاری با توجه به ناحیه‌ی تحت درمان و جنسیت محاسبه می گردد. مثلاً هزینه لیزر موهای زیر بغل خانم‌ها با هزینه لیزر موهای زیر بغل آقایان تفاوت قیمت دارد.

سه عامل کلی  در هزینه لیزر موثر خواهد بود. دستگاه لیزر، مهارت و تجربه ‌ی کادر درمانی و همچنین ناحیه‌ ی تحت درمان این سه مورد مهم و تاثیر گذار در هزینه لیزر است . دو مورد اول منجر به  تعیین قیمت پایه ‌ای برای لیزر هر ناحیه  می شود.

چه کسانی نمی توانند لیزر بیکینی انجام دهند؟

قبل از انجام لیزر لازم است تا  با اپراتور یک جلسه مشاوره انجام نمایید  تا از سلامت جسمی بدن اطمینان حاصل کنید. در این جلسه در صورتی که از مشکل پوستی یا هر نوع عارضه دیگری رنج می برید  با اپراتور آن را در میان بگذارید. اغلب به چند دلیل ممکن است اپراتور شما را از انجام لیزر بدن منع کند، ازجمله این دلایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورت بارداری یا اقدام برای باردار شدن
 • در صورت شیردهی به نوزاد
 • در صورت استفاده از داروهای هورمونی
 • افرادی که داروهای خاص استفاده می‌کنند
 • افرادی که در اثر استفاده از لیزر موهای زائد، پوستشان سوخته و تیره رنگ شده است.
 • در صورت استفاده از روش هورمون درمانی برای درمان تیروئید و ناباروری بدن

عوارض و خطرات لیزر بیکینی

لیزر بیکینی  نیز مانند استفاده از هر روش درمانی اغلب  عوارضی نیز خواهد داشت که این موضوع در  اغلب روش های درمان نیز صدق می کند. ولی موردی که در این خصوص اهمیت دارد این بوده که در صورتی که اصولی و به صورت صحصح انجام شود  خطراتی به همراه نخواهد داشت. لیزر بیکینی نیز یکی از روش­ هایی است که در صورت استفاده ناصحیح از آن باید منتظر مشاهده خطرات بود.

استفاده از تیغ می ‌تواند منجر به  ایجاد بریدگی، افزایش عفونت‌های پوستی ،حساسیت ، قرمزی، زخم،  بروز تبخال و  زگیل تناسلی شود. تیغ ضمن اینکه عوارض زیادی دارد  موجب به ایجاد جوش و موی زیر پوستی نیز خواهد شد. اما لیزر چنین مشکلاتی را به همراه ندارد. این مسئله نشان می­دهد که استفاده از لیزر چندان هم روش پرخطری نخواهد بود.

به دلیل اینکه لیزر روی فولیکول­ های پوست تاثیر دارد و آن­ها را با تغییراتی همراه می کتد ، استفاده از لیزر بیکینی در برخی افراد منجر به عوارضی مانند قرمزی پوست می نماید. گاها در مواردی نیز باعث سوختگی نیز خواهد شد که البته بیشتر به ظریف بودن پوست یا ماهر نبود پزشک بستگی دارد.

افرادی که از لیزر بیکینی استفاده می­ کنند اغلب نگران  استفاده از لیزر موهای زائد به خاطر نفوذ به اندام های داخلی و ساختار سلولی بدن بتواند منجر به ایجاد ناباروری شود. البته تحقیقات مختلف حاکی از آن بوده که پرتوهایی که در جریان این روش زیبایی انتشار می یابند، به هیچ یک از اعضای داخلی بدن نمی توانند نفوذ کنند و در نهایت به آن آسیب وارد کند.

لیزر بیکینی و قیمت آن

تعداد جلسات لازم برای انجام لیزر بیکینی؟

به طور کلی حدودا ۸ جلسه ، ۸۰٪ رشد مو کاهش خواهد داشت. تعداد جلسات لیزر موهای زائد بستگی به ناحیه ای که می خواهید لیزر کنید دارد. مثلا ، لیزر موهای زائد پا معمولاً به ۸ جلسه نیاز دارد در حالی که لیزر موهای زائد صورت به تعداد جلسات بیشتری نیاز دارد ولی نتیجه  از جلسه اول ظاهر شده و به مرور کامل می شود.بیکینی  یکی از آسان ترین و سریعترین مناطق برای لیزر موهای زائد است که در بیشتر افراد بین ۶ تا ۸ جلسه انجام می شود. هر جلسه حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد. فاصله جلسات نیز یک ماهه می باشد.

سخن پایانی :

وقتی تراکم مو در ناحیه ی بیکینی بالا باشد نظافت و عفونت ناشی از عوامل باکتریایی می تواند مشکل ساز باشد. همین موضوع باعث شده تا همواره افراد بیشتری به این روش درمانی روی بیاورند.به دلیل وجود قیمت های رقابتی انتخاب کلینیک لیزر موهای زائد  بسیار سخت خواهد بود بنابراین لازم است تا کلینیک های زیبایی و لیزر مو را بشناسید تا قیمت لیزر کل بدن ، بیکینی ، لیزر موهای زائد زیر بغل ، لیزر موی صورت ، بازوها و لیزر موهای زائد را به دست آورید . هر کلینیکی با توجه به نوع خدمات و یا دستگاهی که برای مشتریان خود استفاده می کند ، هزینه لیزر موهای زائد را تعیین می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رزرو وقت آنلاین


 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


logo-samandehi
Call Now Buttonتماس با ما