تلفن کلینیک زیبایی مهراز 02144500811-12
آدرس کلینیک زیبایی مهراز تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

هزینه لیزر تمام بدن

هزینه‌ی لیزر تمام بدن خانم ها


تاریخ انتشار : 18 فروردین 1401     

5/5 - (3 امتیاز)

هزینه‌ی لیزر تمام بدن خانم ها ، یکی از طریق های از بین بردن موهای زائد بردن ، چه در بین بانوان و چه در بین آقایان ، لیزر کردن موهای زائد می‌باشد . که این کار در کلینیک های زیبایی انجام می گیرد. اما در همین ابتدای مقاله ، باید به سمع و نظر شما عزیزان برسانیم ، که برای انجام دادن لیزر موهای زائد ، فقط و فقط به پیش متخصصین و افراد مجرب در کلینیک های تحت نظر دکتر پوست مراجعه نمایید .

البته به این نکته هم توجه داشته باشید که داشتن پروانه نظام پزشکی یکی از مهم ترین مواردی می‌باشد که باید به آن توجه داشته باشید و در صورت مشاهده ی این موضوع مهم ، بدن ارزشمندتان را در اختیار افراد مربوطه قرار دهید . در این مقاله سعی بر این داریم که جامع ترین اطلاعات در مورد هزینه ی لیزر موهای زائد بدن و مخصوصا انجام این کار برای کل بدن  و لیزر در غرب ، را به شما عزیزان ارائه کنیم . با ما همراه باشید.

عوامل موثر در لیزر تمام بدن

چه عواملی روی هزینه لیزر تمام بدن تاثیرگذار است؟

در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

  1. نحوه‌ی محاسبه‌ی لیزر موهای بدن را بشناسیم!

دانستن هزینه ی هر یک از روش های مرسوم درمانی از جمله لیزر موهای زائد برای افراد اهمیت بالایی دارد. تا چند وقت پیش محاسبه ی قیمت لیزر موهای زائد بر مبنای تعداد شات های دستگاه لیزر موهای زائد بود .

 در مورد شات لیزر:

دستگاه لیزر موهای زائد در واقع عمل پرتاب پرتوهای نور را انجام می‌دهد . هر شات ، در واقع یک بار تخلیه ی انرژی یا همان پرتو های نور ، به روی پوست بدن می‌باشد .

اما در این روز ها شاهد روش جدیدی از قیمت گذاری و تعیین نرخ انجام این خدمات بهداشتی هستیم . یکی از تغییرات اتفاق افتاده در پارامتر های تعیین قیمت ، این است که به ناحیه ی تحت درمان و جنسیت مربوط می‌شود .

اگر آقایان مورد نظر قصد لیزر موهای زیر بغل خود را داشته باشند ، یک قیمت خاص و اگر برای خانم ها این مورد پیش بیاید ، یک قیمت متفاوت تر خواهد داشت. بهتر است برای واضح تر شدن موضوع به صورت کلی تری برای شما عزیزان تشریح کنیم که امروزه ، چه مواردی بر این امر موثر هستند.

عوامل موثر:

  • دستگاه لیزر
  • بستگی به میزان توانایی و مهارت گروه درمانی دارد.
  • ناحیه ای از بدن که قرار است از موهای زائد آن تحت درمان قرار گیرد.

هزینه لیزر کل بدن چقدر می باشد

  1. دستگاه لیزر!

هزینه‌ی لیزر تمام بدن خانم ها ، در زمان ما ، همه چیز رو به پیشرفت با سرعت بالا می‌باشد . که دستگاه لیزر موهای زائد مثل تمامی تکنولوژی های امروز به سرعت رشد می‌‎کند . پس در نتیجه هر کلینیکی که دستگاه پیشرفته تری داشته باشد ، در وهله ی اول موثر تر برای مراجعین خود خواهد بود و در وهله‌ی بعدی هزینه های خرید و تعمیر بیشتری برای تجهیزات خود انجام میدهد و به طبع هزینه ی لیزر کردن برای مراجعین آن هم بیشتر خواهد شد.

البته به شما عزیزان توصیه می‌کنیم که با زیرنظر داشتن کلینیک های مختلف و انجام پرسش از افراد مربوطه ، به آن مرکزی مراجعه کنید که دستگاه های مختلف لیزر با تکنولوژی های متفاوتی داشته باشند ، تا بتوانند قابلیت ارائه ی خدمات مختلف با قیمت های متنوع داشته باشند . که در چنین شرایطی هم برای شما خوبان ، به صرفه تر باشد و هم برای آن کلینیک پزشکی ارائه ی خدمات آسان تر باشد.

بهتر است در مورد انواع دستگاه های لیزر مطلع باشید . از این رو به موارد زیر توجه کنید:

لیزر دیود:

این مدل دستگاه ها ، قابلیت تابش سریع تری دارند ، و همین امر موجب کاهش تعداد جلسات لیزر درمانی می‌شود. البته این فناوری با اختلاف کمی نسبت به سایر دستگاه ها می‌تواند موثر باشد . از طرفی لازم به ذکر است که دارای امنیت کمتر و عوارض جانبی بیشتری است . برای کسانی که تحمل کمتری در تجربه ی درد دارند ، این دستگاه توصیه نمی‌شود چرا که به دلیل تابش سریع تر درد بیشتری را به سطح پوست شما تحمیل می‌کند.

لیزر الکساندریت:

از قوی ترین و پر سرعت ترین تکنولوژی های دنیا می‌توان به این دستگاه اشاره کرد. این دستگاه را می‌توانیم برای لیزر مناطق وسیع تر هم استفاده کنیم. بیشتر برای موهای نازک و پوست‌های روشن تاثیر بیشتر دارد . برای افراد با پوست تیره، الکساندریت می‌تواند موجب لک‌های پوستی شود و اثر کمی بر برطرف سازی موهای زائد می‌گذارد.

لیزر ان دی یاگ:

این لیزر برای تمامی رنگ های پوست می‌تواند کاربردی باشد ، اما بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که پوست‌های تیره رنگ تری دارند. این فناوری لیزر تعداد تابش‌های کمتری برای حذف موهای زائد احتیاج دارد. از این لیزر می‌توان برای موزدایی مناطق وسیع بدن هم استفاده کرد.

لیزر دکا:

این دستگاه لیزر بسیار پیشرفته جزو معدود دستگاه‌های لیزر است که می‌تواند دو طول موج متفاوت تولید کند.

انواع دستگاه لیزر بر روی قیمت تاثیر گذار است

  1. هزینه ی لیزر موهای زائد اندام تناسلی!

ابتدا باید بدانید که عمل لیزر کردن برای هر کدام از نواحی بدن ، به تعداد جلساتی مشخص نیاز دارد که با سایر اندام های بدن یکسان نیستند. پس در نتیجه برای آگاهی از میزان هزینه ی لیزر موهای زائد در اندام تناسلی ، باید بدانید که به چند جلسه نیاز دارد. حال این سوال مهم پیش می‌آید که تعداد جلسات ، به چه پارامترهایی وابسته است .

به گفته ی کارشناسان این حوزه ، عمده ترین مواردی که در اکثریت افراد دیده شده و نتیجه گرفته شده ، مواردی چون :

_ قدرت دستگاه

_ ژنتیک افراد

بستگی دارد. و لازم به ذکر است که هزینه ی لیزر موهای زائد در ناحیه ی تناسلی در بانوان جلسه ای تقریبا معادل 218 هزار تومان می‌باشد . که به صورت 2 ماه یکبار بایستی انجام گیرد که این عمل شامل بیکینی کامل می‌باشد . عمل بیکینی کامل شامل بیکینی به علاوه ی خط بیکینی و خط باشن می‌باشد.

اپراتور و کلینیک لیزر تاثیر گذار بر روی قیمت لیزر می باشد

  1. استفاده از دستگاه خنک کننده یکی از عوامل موثر در تعیین قیمت لیزر موهای زائد!

هزینه‌ی لیزر تمام بدن خانم ها ، دستگاه های لیزر برای جلوگیری از دمای بیش از اندازه در سطح برخورد با پوست، مجبور به استفاده از خنک کننده (یا کولینگ) هستند. این کولینگ ها معمولا با باد و یا ترکیبی از باد و آب کار می کنند. بعضی از این دستگاه ها برای کمتر کردن هزینه سرویس و نگهداری ، در جایگاه اتصال هندپیس به بدن از آلومینیوم استفاده می کنند تا بتوانند حس خنکی به وجود بیاورند . اما این روش نمی تواند به طور کامل جلوی گرما و حس سوزش ناشی از پرتوی  نور لیزر موهای زائد را بگیرد .

برای آشنایی بیشتر با دستگاه های خنک کننده مواردی رو خدمت شما عزیزان عرض می‌کنیم که به عنوان مثال کمپانی کندلا در روشی اختصاصی ، به جای اینکه از باد استفاده کند ، از گازهای فوق العاده سرد کرایوژن استفاده می کند. این خنک کننده که DCD نام دیگر آن است ، در چند میلیونیوم ثانیه، قبل از تابش پالس لیزر، کرایوژن را به سطح پوست پرتاب می کند تا حس سوزش و درد را کمتر متوجه شوید.

از طرفی با تکیه با استفاده از این متد در این دستگاه می توان لیزر را بی هیچ دغدغه ای با درجات بالاتر بدون کوچکترین آسیبی انجام داد . لازم است بگوییم تعداد جلسات با دستگاه جنتل مکس پرو در ۹۰ درصد افراد بین ۴ الی ۶ جلسه می باشد. البته در ۱۰ درصد افراد ممکن است به جلسات بیشتر نیاز باشد و این به هیچ عنوان قابل پیش بینی نیست.

تاثیر مواد مصرفی در هزینه لیزر چقدر است

  1. تاثیر مواد مصرفی در قیمت لیزر موهای زائد!

البته در به عنوان یک مثالی ملموس و قابل درک به مورد زیر توجه کنید : در اکثر دستگاه های لیزر موهای زائد برای پایین تر آوردن هزینه ها به طور مثال محل اتصال هندپیس به دستگاه قابل تعویض نیست. این یک ایراد  به حساب نمی‌آید ولی رعایت مسائل بهداشتی را کمی دشوار تر می کند. مثلا برای یک مراجعه کننده ناحیه تناسلی لیزر شده و برای مراجعه کننده بعدی صورت باید لیزر شود.

اگر از هندپیس غیرقابل تعویض استفاده شود ، در فرصت بین دو مراجعه کننده هندپیس باید با مواد ضدعفونی کننده تمیز شود. همانطور که ملاحظه می فرمایید این قضیه دغدغه بسیاری از مراجعه کنندگان هم هست . پس در نتیجه هزینه هایی برای رعایت پروتکل های بهداشتی ، ایجاد می‎شود که به همین دلیل هزینه ، برای مشتریان هم بالا خواهد رفت.

سخن پایانی:

در این قسمت از مقاله تمام تلاش ما این بوده که یک سری موارد موثر برای اندازه گیری و تخمین هزینه های درمانی موهای زائدتان به شما بدهیم . متاسفانه امروزه می‌توان گفت که کمتر منابع معتبری برای تشخیص و اندازه گیری صحت اطلاعات موجود ، وجود دارد.

مخصوصا که اگر در حوزه ی تشخیص و برآورد قیمت و خصوصا سخت تر می‌شود اگر این امر در حوزه مسائل پزشکی باشد . توصیه ی ما به شما این است که در صورت نیاز حتما ابتدا با افراد مجرب و متخصص در این حوزه مشورت کنید و حتما توسط پزشک متخصص پوست ویزیت شوید .

سپس با در نظر گرفتن منابع مختلفی که در سطح شهر و فضای اینترنت وجود دارد زمان کافی برای برآورد میزان هزینه های عمل لیزر موهای زائد بگذارید . در نهایت پس انجام تمامی این مراحل به مرکز دلخواه خودتان برای انجام درمان مراجعه کنید.

امیدواریم که این مقاله هزینه‌ی لیزر تمام بدن خانم ها اطلاعات کافی در اختیار شما عزیزان گذاشته باشد . سپاس از همراهی شما.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


رزرو وقت آنلاین


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


logo-samandehi
Call Now Buttonتماس با ما