02144500811-12
تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

لیزر کل بدن

لیزر کل بدن؛ 10 سوال متداول لیزر کل بدن + هزینه و قیمت لیزر


تاریخ انتشار :&nbsp3 بهمن 1399 &nbsp&nbsp&nbsp&nbsp

4.1/5 - (21 امتیاز)

راه های بسیار متفاوتی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که هر کدام از این راه ها دارای مزایا و معایب خود می باشند. روشی که امروزه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود، لیزر کل بدن می باشد که بسیار مناسب و اثر بخش است.

دستگاه های بسیار متفاوتی برای لیزر کردن وجود دارد که هر کدام از این دستگاه ها برای یک طیف ( رنگ ) پوست کاربرد دارد که انتخاب دستگاه مناسب برای لیزر پوست هر شخص بر عهده پزشک معالج می باشد.

باید بیان شود که در این مقاله به بررسی مزیت ها و نحوه لیزر کردن کل بدن و لیزر موهای زائد می پردازیم. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مرکز لیزر  در غرب تهران مهراز کلینیک ارائه دهنده بهترین خدمات لیزر ، خوانسازی ، تناسب اندام ، prp ، RF  و … می باشد. شما می توانید برای ارائه خدمات بهتر و تعیین وقت فرم زیر را تکمیل کنید و یا با شماره 02144500811 و 09124940252  تماس حاصل نمایید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند نمایش
8 سوالات متداول :

لیزر موهای زائد کل بدن :

برخی از افراد فقط به فکر لیزر قسمتی از بدن هستند و برخی دیگر به لیزر کل بدن فکر می کنند. برای مثال، برخی از افراد فقط موهای زائد پاها برایشان آزار دهنده است. اما افرادی هستند که دوست دارند بدنی بدون مو داشته باشند و وجود موهای زائد کل بدن، برایشان آزار دهنده است. برای رفع موهای زائد کل بدن روش های قدیمی مانند موارد زیر وجود دارد :

 • اپیلاسیون
 • تیغ زدن
 • وکس
 • پودر های موبر و ….

باید بیان شود که روش های قدیمی مانند اپیلاسیون بسیار سخت و دردآور است و کم تر کسی از این روش برای حذف موهای زائد استفاده می کند، به دلیل آن که پس از مدتی باعث افتادگی پوست و شل شدن آن می شود.

بهترین راه حل برای رفع موهای زائد کل بدن استفاده از لیزر است. تکنولوژی لیزر بهترین و به صرفه ترین راه ممکن برای رهایی از مشکل پر مویی در مدت زمان طولان به حساب می آید. لازم به ذکر می باشد که لیزر کردن کل بدن علاوه بر از بین بردن موهای بدن، پوستی نرم و لطیف برای شما ایجاد می کند.

نکته بسیار مهم :

اگر تصمیم گرفته اید چند قسمت از بدن را لیزر کنید، بهتر است همه قسمت ها را در یک جلسه انجام دهید.  چرا که انجام لیزر کل بدن در یک جلسه بسیار کار آمد تر و به صرفه تر از مشخص کردن جلسات برای ناحیه مختلف بدن می باشد. با انجام این روند به بدن خود اجازه می دهید تا به درمان لیزری عادت کند و با آن هماهنگ شود.

تعداد جلسات لیزر کل بدن :

تعداد جلسات لیزر کردن تمام بدن بستگی به دستگاه لیزر دارد. هر چه دستگاه لیزر جدیدتر و پیشرفته تر باشد،  با کیفیت تر می شود و شما در تعداد جلسات کمتری به هدف خود می رسید. اما در نظر داشته باشید که باید به طور معمول برای لیزر کل بدن ۶ جلسه مشخص شود و بعد از انجام ۶ جلسه ، تصمیم به ادامه درمان لیزری و یا متوقف کردن بگیرید.

البته تعداد جلسات لیزر بدن به نوع پوست و رنگ دانه های آن و هم چنین موهای زائد بدن بستگی دارد و گاهی پیش آمده که تعداد جلسات لیزر به 8 الی 10 جلسه نیز برسد.

نتایج لیزر کل بدن :

همه ی خانم ها درگیر رویش موهای زائد خود هستند. و وجود موهای زائد اندام را یکی معضلات خود می دانند. با رور کار آمدن لیزر تقریبا می شود گفت که این مشکل و دغدغه خانم ها را حل کرده است.

لیزر بدن مزایای بسیاری دارد که همین مزایا سبب شده است که در حاصل شدن نتیجه مطلوب نسبت به سایر روش ها بهتر باشد، از جمله مزایای لیزر تمام بدن را می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • با انتخاب لیزر کردن تمام بدن به سرعت از شر موهای زائد خلاص می شوید‌
 • این روش نه تنها برای از بین بردن موهای زائد مفید است، بلکه می توان از آن برای بهبود قسمت های آسیب دیده پوست استفاده کرد.
 • با انتخاب این روش هیچ گونه زخم و یا آکنه ای بر روی پوست ایجاد نخواهد شد.
 • با خیال راحت می توانید در مجالس بدون نقص و بدون مویی در پوست خود حضور پیدا کنید.
 • کنار گذاشتن روش های قدیمی برای از بین بردن موهای زائد بدن
 • با انجام مکرر لیزر، تیرگی رنگ پوست ناحیه هایی مانند زیر بغل و ناحیه بیکینی بر طرف می شود.
 • نرمی و لطافت پوست
 • از شر شیو کردن های روزانه خلاص می شوید.
 • در حین انجام لیزر کردن بدن بعد از اتمام هر جلسه، موهای زائد نسبت به جلسات قبلی کم تر، نازک تر و بی رنگ تر شوند.

عوارض جانبی لیزر :

عوارض جانبی رفع موهای زائد با لیزر می توان به مواردی که در زیر عنوان می شود اشاره داشت :

 • درد کم در نواحی لیزر شده
 • سوزش در قسمت های لیزر شده
 • قرمزی و تورم
 • آسیب اپیدرمی به صورت سوختگی سطحی
 • تغییر در رنگدانه ها که باعث تیره یا روشن تر شدن پوست قسمت لیزر شده می شود

البته باید این نکته را بیان کنیم که بیشتر عوارض لیزر موهای زائد برای کوتاه مدتی رخ می دهد و از بین می روند و در آخر بعد از گذشت چند هفته بهبود خواهند یافت. در نتیجه  عوارض لیزر موهای زائد کل بدن، خطرناک یا همیشگی نخواهند بود.

قیمت لیزر موهای کل بدن :

 

در گذشته قیمت لیزر موهای زائد براساس تعداد شات های انجام شده محاسبه می شد. اما امروزه در بیشتر کلینیک ها بر اساس ناحیه محاسبه می شود. شات به هر بار تخلیه انرژی دستگاه لیزر گفته می شود. مسئله مهمی که وجود دارد این است که  هرگز به تبلیغات  قیمت های ارزان لیزر اعتنا نکنید.

میزان قیمت لیزر موهای زائد برای صورت و بدن از ۶۰۰ تومن تا ۱ میلیون تومن برای هر جلسه در نظر گرفته می شود. البته این قیمت گذاری به تعداد شات هایی برای نواحی مختلف استفاده می شود، بستگی خواهد داشت.

هم چنین، در صورت انتخاب هزینه لیزر بالاتر می رود. چون قیمت لیزر براساس ناحیه مورد نظر و میزان مهارت دکتر مشخص می شود. و همانطور که  که از نامش مشخص می شود و کل پوست و بدن را در بر می گیرد پس نیاز به جلسات بیشتری برای درمان لیزری خواهد داشت.

 

دلیل اختلاف قیمت لیزر قسمت های مختلف بدن :

همیشه برای قیمت نواحی مختلف برای لیزر موهای زائد، یک سری عوامل مانند موارد زیر دخیل می باشند :

 • رنگ پوست
 • رنگ مو
 • حساسیت
 • ضخامت و کلفتی مو
 • دستگاه لیزر، ناحیه انتخاب شده برای لیزر

پس دلیل اصلی که باعث به وجود آمدن اختلاف قیمت ها می شود، حساسیت و مساحت ناحیه مشخص شده می باشد. برای مثال، هزینه لیزر ناحیه بیکینی بیشتر از ناحیه زیر بغل می شود. چرا که هم ناحیه قسمت بیکینی بیشتر است و هم از حساسیت بیشتری برخوردار است.

لیزر ارزان قیمت کل بدن :

دقت داشته باشید که در بعضی از کلینیک ها به دلیل تعویض نکردن لامپ دستگاه لیزر خود، قیمت های لیزر موهای زائد را به نسبت دیگر کلینیک زیبایی کمتر اعلام می کنند. پس استفاده از این گونه دستگاه نتیجه خوبی نمی دهد. هم چنین زمانی که انرژی لامپ دستگاه رو به تمام شدن است از آن استفاده شود برای از بین بردن موها قدرت کافی ندارد.

در حالی موهای زائد به حالت خواب می برد و شما فکر می کنید که اثر خوب را گذاشته است اما بعد از مدتی با رشد کامل موها مواجه می شوید. پس در انتخاب کلینیک برای لیزر موهای زائد خود دقت فراوانی به خرج دهید و کیفیت کار کلینیک را با دقت بررسی کنید.

باید بیان شود که لیزر موهای زائد کل بدن دارای پکیج های مختلفی است که با توجه به نیاز خود می توانید پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که چند ناحیه کوچک از بدن خود را برای درمان با لیزر کندلا الکس مانند نصف بازو، نصف پا، ناحیه بیکینی و  زیر بغل را انتخاب کنید؛ هزینه آن بسیار کمتر از افزودن نواحی وسیع بدن مانند کمر، کل پا و کل بازو به پکیج است.

همچنین لازم به ذکر می باشد که پکیج لیزر موهای زائد کل بدن شامل صورت نمی شود و در صورتی که می خواهید لیزر موهای پشت لب، خط ریش، چانه، گردن و غیره را انجام دهید باید نواحی مورد نظر را به لیزر موهای زائد کل بدن اضافه کنید که در این شرایط هزینه آن معمولا افزایش پیدا می کند.

اگر هزینه انجام لیزر کل بدن برایتان زیاد می باشد و قصد انجام لیزر تمام بدن را دارید، می توانی در ابتدا قسمت هایی را لیزر کنید و پس از آن که دوره درمانی آن قسمت ها تمام شد، سپس قسمت های جدید بدن خود را لیزر کنید.

سوالات متداول :

پکیج لیزر موهای زائد کل بدن شامل چه قسمت هایی از بدن می شود؟

لیزر موهای زائد کل بدن در یک پکیج انتخابی است که می تواند شامل موارد زیر باشد :

 • زیر بغل
 • کمر
 • شانه
 • گردن
 • صورت
 • ناحیه بیکینی
 • پاها و نواحی دیگر بدن

آیا قیمت لیزر موهای زائد کل بدن نسبت به لیزر هرکدام از نواحی بدن به طور جداگانه ارزان تر می باشد ؟

بله . برای پاسخ به این سوال باید بیان شود که در صورتی که لیزر کل بدن را انتخاب کنید، با توجه به دستگاه های مربوطه و میزان شات هایی که برای لیزر نیاز است ، قیمت آن محاسبه می شود که معمولا کم تر از لیزر جداگانه هر کدام از نواحی بدن می شود.

آیا لیزر موهای زائد کل بدن نسبت به روش های دیگر حذف موهای زائد به صرفه تر می باشد؟

اگر هزینه ای که هر ماه بابت اپیلاسیون یا شیو کردن و بند انداختن نواحی مختلف بدن خود صرف می کنید را تا پایان عمر محاسبه کنید و آن را با هزینه‌ای که برای ۶ تا ۸ جلسه لیزر موهای زائد کل بدن پرداخت می کنید؛ مقایسه نمایید؛

متوجه می شوید که حذف موهای زائد با لیزر های مختلف مانند کندلا الکساندرایت یک روش مقرون به صرفه، دائمی و ایمن است که می تواند جایگزین مناسبی برای سایر روش های حذف موهای زائد باشد.

لیزر موهای زائد کل بدن توسط چه دستگاه های لیزری انجام می گیرد؟

انتخاب نوع دستگاه لیزر مو بستگی به رنگ پوست شما دارد. معمولا افرادی که پوست روشنی داشته باشند از لیزر کندلا الکس و افرادی که پوست تیره داشته باشند از لیزر کندلا یک استفاده می کنند. هر دو نوع لیزر کندلا الکساندرایت و کندلا یک قابلیت استفاده برای لیزر موهای زائد کل بدن را دارند.

زمان انجام لیزر کل بدن چقدر می باشد ؟

جلسه لیزر موهای زائد برای کل بدن بین ۲ تا ۳ ساعت در هر جلسه زمان می برد. این زمان بر مبنای جنسیت، سایز و میزان موهایی که می خواهید آن ها را حذف کنید؛ متغیر است.

تعداد جلسات مورد نیاز و فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد کل بدن چقدر است؟

متخصص لیزر بر اساس میزان رشد مو و حجم موهای شما تعداد جلسات و فاصله زمانی بین لیزر موهای زائد کل بدن را تعیین می نماید.

اما معمولاً ۶ تا ۸ جلسه لیزر با فاصله زمانی شش هفته ای برای حذف موهای زائد کل بدن توسط لیزر کندلا الکساندرایت کفایت می کند. این تعداد می تواند با توجه به نوع دستگاه و هم چنین رنگ پوست شما و ضخامت موهای زائد، بسیار متفاوت باشد.

مزایای لیزر موهای زائد کل بدن چیست؟

 • لیزر کل بدن علاوه بر این که در زمانی که برای جلسات لیزر صرف می کنید صرفه جویی خواهد کرد.
 • هزینه جلسات لیزر مو را نیز به طور قابل توجهی کاهش خواهد داد.
 • در حقیقت قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در پکیج های متنوعی ارائه می شود که بر اساس نیازهای خودتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.
 • با لیزر موهای زائد کل بدن دیگر نیازی به شیو کردن، اپیلاسیون یا استفاده از کرم های موبر نخواهید داشت و پوست شما همواره تمیز و زیبا باقی خواهد ماند.
 • لیزر موهای زائد کل بدن  در غرب تهران با دستگاه کندلا الکس برای پوستهای روشن و با دستگاه کندلا یگ برای پوست های تیره کاملاً ایمن و موثر است.

آیا لیزر موهای زائد کل بدن ایمن است؟

این سوال بسیاری از افراد می باشد. باید بیان شود که لیزر موهای زائد روشی کاملا ایمن می باشد البته این موضوع به نوع دستگاه و هم چنین تجربه و دقت اپراتور مربوطه نیز بستگی خواهد داشت.

لیزر موهای زائد با دستگاه کندلا الکساندرایت در اکثر نواحی پوست، ایمن و موثر است. اما همه افراد نمی توانند لیزر کل بدن انجام دهند. به عنوان مثال در صورتی که موهای نواحی خاصی از بدن شما بلوند، خاکستری یا سفید باشد؛ لیزر موهای زائد روی آن ناحیه موثر نخواهد بود.

بنابراین پیش از انتخاب پکیج لیزر موهای زائد کل بدن بهتر است با متخصصین و پزشکان مربوطه مشورت نمایید تا پکیج مناسب با خصوصیات و ویژگی های پوست و موی خود را انتخاب کنید.

چه نکاتی را پیش از لیزر موهای زائد کل بدن باید رعایت نمایید؟

 • از هیچ گونه مواد شیمیایی و آرایشی روی پوست خود پیش از جلسات لیزر مو استفاده نکنید.
 • در صورتی که داروی خاصی مصرف می کنید حتما با متخصص لیزر مشورت نمایید.
 • پیش از شروع جلسات لیزر مو از دئودورانت، مرطوب کننده یا هر نوع کرم دیگری روی پوست خود استفاده نکنید.

آیا می توانم روز قبل از لیزر موهای زائد شیو کنم؟

نکات قبل از لیزر ، بهتر است یک یا دو روز قبل از جلسه لیزر موهای زائد کل بدن شیو کنید. نکته بسیار مهم این است که از روش هایی مانند اپیلاسیون، وکس و موم که موها را از ریشه خارج می کند؛ خودداری کنید.

از تیغ تمیز و نو با کیفیت بالا استفاده کنید تا خراشی روی پوست شما ایجاد نشود. در صورتی که ساقه مو روی پوست شما باقی بماند؛ احتمال سوختگی پوست شما وجود خواهد داشت پس با دقت تمام نواحی بدن خود را شیو کنید.

بایدها و نبایدهای پیش از لیزر موهای زائد کل بدن :

 • 4 هفته پیش از لیزر مو از روش هایی مانند وکس کردن، کرم های موبر و بند انداختن استفاده نکنید. روش الکترولیز نیز به هیچ وجه توصیه نمی شود.
 • از قرار دادن پوست خود در معرض آفتاب خودداری کنید.
 • اگر در طول روز باید بیرون از منزل باشید حتما از کرم های ضد آفتاب با SPF بالاتر از ۳۰ استفاده کنید.
 • یک تا دو هفته پیش از لیزر از آفتاب گرفتن یا برنزه کردن خودداری کنید.
 • استفاده از کرم های برنزه کننده و اسپری ها برای حفاظت از پوست در برابر واکنش های حساسیت زا اصلاً توصیه نمی شود.
 • ۲۴ ساعت قبل از لیزر مو، موهای زائد کل بدن خود را شیو کنید.
 • روز لیزر موهای زائد کل بدن هیچگونه لوسیون، کرم یا آرایشی روی پوست خود اعمال نکنید.
 • حتما لباس ‌های گشاد بپوشید تا وقتی تمام نواحی بدن شما تحت درمان با لیزر قرار گرفت؛ لباس های تنگ موجب نشوند؛ پوست شما بعد از جلسه لیزر حساس تر شود.
 • در صورتی که احساس درد و ناراحتی زیادی داشتید می توانید از کرم های بی حس کننده استفاده کنید.

بعد از لیزر مو کل بدن چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

پس از انجام لیزر موهای زائد باید نکات مراقبتی را رعایت کنید تا برای پوست شما مشکلاتی ایجاد نشود، از جمله مراقبت هایی که پس از انجام لیزر مهم می باشد، به صورت زیر اشاره می شود :

 • از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، استفاده از کرم های برنزه کننده و برنزه کردن پوست خود به هر روشی خودداری نمایید.
 • حمام آب داغ نگیرید. از رفتن به سونا پرهیز کنید.
 • ۲ تا ۳ روز بعد از لیزر بدن از ورزش های هیجانی و پر تحرک پرهیز کنید.
 • از وکس کردن، استفاده از اپیلاتور و الکترولیز روی پوست ناحیه درمان شده خودداری نمایید.
 • اگر مجبورید در معرض آفتاب قرار بگیرید حتما از کرم های ضدآفتاب با SPF بالاتر از 30 استفاده کنید.

نکات مهم درباره لیزر کردن :

 • پیش از شروع حذف موهای زائد کل بدن با لیزر معمولاً یک کرم بی حس کننده حدوداً ۲۰ تا ۳۰ دقیقه قبل از فرایند لیزر روی پوست شما مالیده می شود. سپس تنظیمات لیزر کندلا الکس طبق رنگ و ضخامت مو و محل درمان پوست و رنگ پوست شما تعیین می شود.
 • احتمالا تکنسین از شما می خواهد که عینک های محافظ بر روی چشم های خود بگذارید تا در حین فرایند لیزر آسیب نبیند. سپس تکنسین پالسی از نور لیزر را به ناحیه ای از پوست که قرار است درمان شود می تاباند و برای چند دقیقه روی آن ناحیه تمرکز می کند تا مطمئن شود که نور لیزر اثر خود را گذاشته است.
 • زمانی که لیزر موکل بدن به پایان رسید به شما کیسه های یخ و کرمهای ضد التهاب یا لوسیون های مرطوب کننده ارائه می شود تا درد و ناراحتی شما کاهش یابد. سپس می‌توانید جلسه بعدی لیزر خود را حدود ۶ هفته بعد تنظیم نمایید.

ریکاوری و عوارض جانبی لیزر موهای زائد :

 • یک یا دو روز بعد از لیزر کل بدن، ناحیه درمان شده پوست مانند حالتی که آفتاب سوخته شده باشد؛ به نظر می رسد. استفاده از کمپرس های خنک کننده و مرطوب کننده می تواند به تسکین پوست شما کمک کند. در صورتی که پوست صورتتان را لیزر کرده اید بهتر است روز بعد آرایش کنید؛ در غیر اینصورت احتمال تاول زدن پوست شما وجود خواهد داشت.
 • توجه داشته باشید که موهای زائد شما حدودا 2 تا 4 هفته از لیزر مو خواهد ریخت. بهتر است از کرم های ضد آفتاب یک ماه پس از لیزر مو استفاده کنید تا از تغییرات موقتی در رنگ پوست خود جلوگیری کنید.
 • مشاهده تاول پس از لیزر موهای زائد به ندرت اتفاق می‌افتد. اما در افرادی که پوست تیره ای دارند گاهی اوقات مشاهده می‌شود از عوارض جانبی دیگر لیزر بدن می توان به تورم، قرمزی و خارش اشاره کرد در صورتی که رنگ پوست شما در نواحی خاصی تغییر رنگ داد؛ نگران نباشید این عارضه موقتی است و حداکثر پس از یک ماه خود به خود از بین می رود.

هزینه لیزر موهای کل بدن به چه عواملی بستگی دارد؟

 • اندازه ناحیه ای که قرار است لیزر شود و زمان مورد نیاز برای درمان
 • تعداد جلسات درمان مورد نیاز با لیزر
 • تخصص، تجربه و تبحر تکنسین لیزر مو
 • ناحیه ای از بدن که در پکیج لیزر مو کل بدن انتخاب شده است

آیا همه افراد کاندید مناسبی برای لیزر کل بدن هستند؟

طبق نظر متخصصین لیزر مو، کاندید ایده آل برای حذف موهای زائد با لیزر افرادی هستند که موهای تیره و ضخیم و پوست روشنی دارند البته این موضوع برای لیزر هایی مانند یزر الکس می باشد. در صورتی که موهای شما قرمز، بلوند، سفید و خاکستری باشد و یا بسیار نازک و پرزی باشد؛ لیزر مو روش مناسبی برای شما نخواهد بود.

دلیل اصلی موثر نبودن لیزر موهای زائد برای موهای روشن، عدم وجود پیگمنت های کافی برای جذب نور لیزر در فولیکول مو است. در صورتی که نور لیزر به اندازه کافی جذب ملانین شود؛

حرارت کمی تولید کرده و قادر به تخریب و سوزاندن فولیکول مو نخواهد بود. در نتیجه درمان با لیزر تاثیری نخواهد داشت.

نتیجه لیزر موهای زائد کل بدن برای افرادی که پوست روشن و موی تیره ای داشته باشند؛ کاملاً دائمی و ایمن است. پس از پایان جلسات لیزر مو کل بدن در حدود ۸۰ درصد است موهای زائد به طور دائم از بین خواهد رفت.

البته افرادی که پوست بسیار تیره و حتی سیاه دارند نیز نباید از درمان لیزر موهای زائد کل بدن نا امید باشند. چون با پیشرفت تکنولوژی و ابداع دستگاه های لیزر مو با طول موج‌ های بلندتر مانند دستگاه لیزرمو کندلا Nd: YAG افرادی که پوست تیره و حتی سیاه نیز داشته باشند می توانند لیزر کل بدن را انجام دهند.

قیمت لیزر موهای زائد بدن با دستگاه YAG تفاوت چندانی با دستگاه الکس ندارد و مزیت آن عدم ایجاد هایپرپیگمنتیشن در پوست های تیره به عنوان عوارض جانبی لیزر کل بدن برای افرادی با پوست تیره است.

لیزر کندلا Nd: YAG :

برای پوست های تیره تر ایمن است و بیماران با این نوع پوست می توانند با اطمینان کامل به ما مراجعه کرده و پکیج ‌های لیزر موهای زائد کل بدن خود را انتخاب کنند. درصورتی که نگران نشان دادن واکنش پوست خود پس از لیزر موهای زائد هستید ، تکنسین لیزر ناحیه کوچکی از پوست شما را در جلسه مشاوره لیزر خواهد کرد و در صورتی که واکنش غیر طبیعی روی آن مشاهده نشود می توانید لیزر موهای زائد کل بدن را انجام دهید.

پنل اقتصادی

420 – 480 هزار تومان

این پنل از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است و با هزینه کمتر خدمات بیشتر را دریافت می کنید

تمام بدن

680-580 هزارتومان

این پنل مختص لیزر موهای زائد تمام بدن می باشد که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر خدمات از شرایط مطلوبی برخوردار است

پنل کاربردی

320 هزار تومان

این پنل بسیار کاربردی می باشد و خدمات این پنل برای نقاط کاربردی بدن است


۵ پاسخ به “لیزر کل بدن؛ 10 سوال متداول لیزر کل بدن + هزینه و قیمت لیزر”

 1. مرجان بلوکات گفت:

  سابقه ی بیماری در انجام لیزر چقدر موثر می باشد؟

  • مبتلا بودن به بیماری یا سابقه ی برخی بیماری ها ممکن است در روند درمانی لیزر شما موثر باشد.
   به عنوان مثال اگر بدن شما مشکل اختلالات هورمونی داشته باشد، ممکن است نه تنها درمان لیزر جواب ندهد بلکه رویش موهای زائد شما را نیز دو برابر کنید.

 2. سارا گفت:

  ماندگاری لیزر چقدر است؟

  • ماندگاری لیزر به خود شما که چقدر به صورت منظم جلساتتان را ادامه می دهید بستگی دارد، به علاوه این موضوع به کلینیک و نوع دستگاهی که با آن لیزر می کنید نیز بستگی خواهد داشت. لیزر کندلا الکس ماندگاری بالایی دارد.

 3. صدف گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارمون گذاشتید . ممنون میشم بگید چجوری میتونیم وقت بگیریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =


رزرو وقت آنلاین


 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


تماس با ما
خروج از نسخه موبایل