تلفن کلینیک زیبایی مهراز 02144500811-12
آدرس کلینیک زیبایی مهراز تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

جوانسازی پوست با هایفوتراپی

جوانسازی پوست با هایفو


تاریخ انتشار : 7 دی 1399     

Rate this post

جوانسازی پوست با هایفو  ، بسیاری از افراد بنا به دلایل مختلف مانند بالا رفتن سن، پوستشان دچار مشکل شده و حالت افتادگی پیدا می کنند و قطعا از این موضوع رضایت ندارند. لازم به ذکر است که راه های بسیار زیادی برای کنترل پیری پوست و هم چنین جوان سازی پوست به وجود آمده است که هر کدام از آن ها مزایا و معایب خاص خود را دارا می باشد.

یکی از روش های نوینی که برای جوان سازی پوست استفاده می شود و پزشکان متخصص به آن توصیه می کنند، هایفو تراپی می باشد. در این مقاله می خواهیم درباره جوان سازی پوست با هایفو تراپی اطلاعات مهمی را بیان کنیم، بنابراین تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

جوان سازی پوست چیست ؟

 

لازم به ذکر می باشد که جوانسازی پوست یکی از انواع درمان های زیبایی برای بازگرداندن شادابی جوانی به پوست صورت است، پیری روندی است که برای همه افراد اتفاق می افتد و در طی آن پوست صورت چروک شده و افتادگی پیدا می کند.

حال با استفاده از روش های خاص جوان سازی پوست با هایفو می تواند روند پیری صورت را به تعویق انداخت و یا تا حد بسیاری آن را بر طرف کرد . جوان سازی پوست صورت را با روش های مختلف جراحی و بدون جراحی انجام می دهند.

باید بیان شود که با توجه به عمق درمان پوست، روش های جوانسازی با هم تفاوت های بسیاری دارند. جوان سازی پوست صورت می تواند تقارن را به صورت بازگرداند. حتی می توان به صورت موضعی برای درمان چین و چروک ها، شل شدگی و افتاگی پوست و جای زخم ها اقدام کرد.

 

هایفو تراپی چیست ؟

 

یکی از بی خطر ترین و مناسب ترین روش ها برای جوان سازی صورت، هایفو تراپی می باشد. روش هایفو تراپی جدیدترین تکنولوژی جوان سازی لیفت صورت و گردن است که بدون عمل جراحی انجام می گیرد.

که فقط در یک جلسه با استفاده از این روش می توان تأثیرات بسیار مثبت را بر روی پوست صورت مشاهده کرد. نکته بسیار مهم درباره هایفو تراپی این است که بلافاصله بعد از انجام هایفوتراپی شخص می‌تواند به فعالیت خود بپردازد و کار های خود را انجام دهد.

همان گونه که بیان شد، هایفوتراپی روشی بدون خطر و کاملا ایمن  و هم چنین مورد تایید FDA آمریکا است. که اثرات آن در همان جلسه ( بلافاصله قابل دیدن ) است. و نتایج آن بدون بازگشت و ماندگار می باشد.

 

نتایج هایفو بر روی پوست چیست ؟

 

لازم به ذکر می باشد که هایفو تراپی نتایج بسیار فوق العاده ایی بر روی پوست صورت دارد و همین موضوع سبب شده است که بسیاری از پزشکان متخصص برای کسانی که می خواهند جوان سازی پوست را انجام دهند.

این روش را پیشنهاد کنند. از نتایج بسیار فوق الهاده هایفو بر روی پوست صورت می توان به موارد زیر اشاره داشت :

 • لیفت ابرو ( بدون عمل جراحی )
 • رفع غبغب ( بدون عمل جراحی )
 • لیفت صورت و گردن به بهترین شکل ممکن ( بدون جراحی )
 • سفت و محکم شدن پوست صورت و گردن در بالاترین حد ممکن ( بدون جراحی )
 • رفه چروک پلک ها و هم چنین رفع افتادگی پلک بالا
 • رفع چروک‌ های کناره های خارجی چشم ها ( چین های پنجه کلاغی )
 • کم شدن عمق خطوط خنده و گریه (رفع افتادگی گوشه های لب ها )
 • رفع افتادگی ‌های زیر چانه ( رفع افتادگی پایین صورت )
 • رفع چین و چروک‌ های صورت و بالا گردن
 • درمان منافذ باز پوست
 • زاویه دار کردن فک و مشخص شدن آن
 • لاغری

جوانسازی با هایفو

مزایای استفاده از روش هایفو :

 

لازم به ذکر می باشد که روش هایفو نسبت به سایر روش های جوان سازی پوست از مزایای بسیاری برخوردار می باشد، که در زیر به آن ها اشاره می شود :

 • هایفو روشی کاملا موثر، ایمن و تایید شده حتی توسط سازمان غذا _ داروی آمریکا ( FDA ) در درمان افتادگی پوست هست اما کاملا غیر تهاجمی بوده و کوچک ترین آسیبی به سطح پوست نمی زند. برخلاف روش های جراحی و لیزر، بعد از انجام هایفو شواهدی از برش، بخیه، کبودی، قرمزی، زخم و التهاب بر روی پوست دیده نمی شود و فرد به راحتی می تواند کار های معمول روزمره خود را ادامه دهد و نیاز به استراحت و نقاهت خاصی نیست.
 • لازم به ذکر می باشد که بعد از هر روش جوانسازی، روند تغییرات سنی ادامه می یابد و عملا هیچ روشی اثری دایمی ندارد اما اثر هایفو با یک جلسه درمان تا مدتی طولانی به ویژه در صورت رعایت اصول نگه داری پوست باقی می ماند.
 • نیاز به هیچ مراقبت‌های بعد از درمانی خاصی وجود ندارد.
 • نتایج کاملاً طبیعی و زیبا روی می‌ دهند و هرگز نگران غیر طبیعی بودن پوست خود بعد از انجام هایفو نباشید. با تحریک لایه‌ های ساختاری عمیق و حمایتی پوست، یک پاسخ طبیعی و بازسازنده آغاز می ‌شود، که باعث تحریک رشد کلاژن جدید شده که پوست را به مرور زمان کشیده و لیفت می ‌کند.

 

معایب استفاده از روش هایفو :

 

عملا این روش هیچ گونه معایبی ندارد و سبب آسیب رسیدن به پوست شما نمی شود. هم چنین به دلیل آن که این روش بدون عمل جراحی می باشد، بنابراین ضرر های دارو های بیهوشی را نیز بر روی بدن فرد نخواهد داشت.

تنها عوارضی که می تواند با انجام هایفو اتفاق بیافتد، این می باشد که بیمار ممکن است پس از درمان افتادگی پوست صورت با مقداری قرمزی و یا ورم پوست مواجه شود و ممکن است مقداری حس سوزش داشته باشد و باید بیان شود که این علائم طی مدت چند ساعت از بین می روند.

با وجودی که نتایج این روش درمانی به میزان عمل جراحی لیفت صورت برای رفع افتادگی پوست صورت واضح و آشکار نیست، هایفوتراپی می تواند ظاهر پوست شما را  بدون عوارض هایفوتراپی و طبیعی سفت کرده و به تدریج آن را شاداب و جوان سازد.

 

جوان سازی پوست با استفاده از روش هایفو برای چه کسانی مناسب است ؟

 

هایفوتراپی با دستگاه هایفو جهت لیفت و جوانسازی پوست برای خانوم ها و آقایان با هر نوع مدل پوستی از رنج 30 الی 65 سالگی بسیار مناسب و موثر می باشد، به خصوص برای افرادی که در دهه سوم زندگی خود هستند.

با استفاده از این روش می تواند روند پیری پوست خود را کنترل کنند و هم چنین افرادی که دچار پیری پوست شده اند، با استفاده از این روش شاهد از بین رفتن چین ها و چروک ها باشند.

 

شایان ذکر می باشد که افرادی که در نواحی صورت و گردن از افتادگی و شل شدن پوست و هم چنین چین و چروک های بسیار عمیقی رنج می برند ، استفاده از روش درمانی جوانسازی پوست با هایفو برای آن ها خیلی مناسب نبوده و باید به جای استفاده از دستگاه هایفو از عمل های جراحی جوان سازی و لیفت پوست استفاده نمایند.

 

تاثیر هایفو بر روی لاغری :

 

با استفاده از روش هایفو تراپی می توان قسمت های مختلف بدن را چربی سوزی کرد، لازم به ذکر است که اگر سلول ها در دمای بالاتر از 56 سانتی گراد در حدود یک ثانیه قرار گیرند، مرگ سلول حتمی است.

گرمای اولتراسوند واکنش بافتی دوگانه ‌ای را در ناحیه درمان ایجاد می ‌کند. از یک طرف سلول ‌های چربی ناحیه مورد نظر برای همیشه از بین می ‌رود و از طرف دیگر کلاژن پیرامون ناحیه درمان منقبض می‌شود و به این ترتیب از شل شدن بافت پس از درمان جلوگیری می‌ شود.

 

قسمت هایی از بدن که می توانند با استفاده از هایفو لاغر شوند، در زیر عنوان شده اند :

 • شکم و پهلو ها
 • پشت بدن
 • ناحیه ران مانند سمت داخلی ران
 • باسن
 • بازو ها
 • غبغب

برای اطلاعات بیشتر و انجام خدمات لیزر موهای زائد در غرب تهران و جوانسازی پوست با هایفو می توانید با کیلینیک مهراز در ارتباط باشید و یا فرم تعیین وقت را تکمیل نمایید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


رزرو وقت آنلاین


 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


Call Now Buttonتماس با ما