تلفن کلینیک زیبایی مهراز 02144500811-12
آدرس کلینیک زیبایی مهراز تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

عنوان صفحه پلاسماجت در کلینیک زیبایی مهراز

 

پلاسماجت

پلاسماجت از دیگر روش های مدرن و پیشرفته به منظور جوانسازی پوست است. این روش درمانی دستگاهی مخصوص دارد که با استفاده از این دستگاه گاز میان اپلیکاتو و پوست یونیزه شده و بار الکترونی ایجاد می شود. این بار الکترونی باعث تحریک سلول های پوستی می شود و از این طریق پوست زیبا و جوان می ماند.
در واقع، عملکرد دستگاه پلاسماجت اینگونه است که این دستگاه نزدیک پوست قرار داده می شود و پرتوهای پلاسما با استفاده از این دستگاه به پوست نفوذ پیدا می کنند. همچنین دستگاه پلاسماجت می تواند روی نواحی آسیب دیده صورت قرار گرفته و به بهبود آن قسمت ها کمک کند. در این صورت پوست اضافه صورت حذف شده و پوست شاداب و جوان می شود.
کاربرد های تکنیک پلاسماجت
روش درمانی پلاسماجت به منظور جوانسازی پوست در تحقق بسیاری از کاربردها موثو عمل می کند. این کاربردها عبارتند از:
• درمان جوش های صورت
• درمان و رفع لکه های پوست مانند لکه های پیری و حتی رفع انواع خال
• کاهش و درمان نقاط قرمز و ملتهب ایجاد شده روی پوست صورت
• درمان و رفع چین و چروک های صورت
• و همچنین درمان افتادگی پلک ها
درمان افتادگی پلک با استفاده از پلاسماجت

برای اطلاع از سایر خدمات جوانسازی این صفحه رو حتما مشاهده کنید …

امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلف با افتادگی پلک روبرو هستند. عواملی مانند، افزایش سن، سیگار کشیدن، قرار گرفتن در معرض نورآفتاب و همچنین آلودگی هوا باعث می شود که پوست پلک آسیب دیده و دچار افتادگی و چین و چروک شود. پلاسماجت این عسوب را برطرف می کند و باعث می شود که افتادگی پلک ها از بین رفته و چشم ها زیباتر و جوان تر شوند.
در حال حاضر، درمان با استفاده از تکنولوژی پلاسمای گرم یکی از بروز ترین درمان های زیبایی است که در این موارد، بسیار موثر عمل می کند. در واقع این انرژی گرمایی تنها روی سلول های موجود در پوست پلک اثر می گذارد و باعث آسیب به سایر قسمت های نمی شود.
در این روش، بافت پوست پلک بر اثر تابش پلاسما بر روی آن از حالت جامد خارح شده و تصعید می شود. در این حالت، آن قسمت از پوست که دچار افتادگی شده است به طور کامل از بین می رود.
در این روش از بیهوشی استفاده نمی شود و در واقع درمان پلاسماجت نوعی جراحی به شمار نمی رود. به همین علت این روش درمانی طرفداران بسیاری دارد که با استفاده از آن می توان افتادگی پلک را درمان کرد و پس از مدت کوتاهی نتیجه شگفت انگیز آن را مشاهده کرد.

پلاسماجت بینی

روش پلاسماجت به منظور اصلاح فرم بینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این روش برای افرادی که می خواهند بینی خود را کوچک کرده و فرم گوشتی آن را از بین ببرند، بسیار موثر است. در این روش، با تابش پلاسمای گرم به بینی و سوزاندن نقاط کوچک از آن، پوست بینی جمع شده و در نتیجه آن، بینی فرم بهتری پیدا می کند.
روش پلاسماجت برای افرادی که فرم بینی استخوانی دارند، مناسب نیست. همچنین، تاثیر این درمان تنها با سه جلسه، روی افرادی که از سن رشد گذشته اند، دائمی است و برای سایر افراد نیاز به چند جلسه درمانی دارد.
در این روش، ابتدا پزشک متخصص بینی فرد را بررسی کرده و سلامت آن را می سنجد. به منظور انجام درمان پلاسماجت از پماد بی حسی استفاده می شود. و همچنین هنگام تابش پلاسما روی بینی زخم های کوچکی ایجاد می شود که این زخم ها طی یک هفته تا ده روز درمان پیدا می کنند.

حداقل سه جلسه درمانی پلاسماجت به منظور رفع ایرادات بینی مورد نیاز بوده و این زمان به مشکلات مختلف بینی بستگی دارد.

موارد منع استفاده درمان پلاسماجت

• خانم های باردار نباید از روش درمانی پلاسماجت استفاده کنند.
• درمان پلاسماجت برای افرادی که بیماری صرع مبتلا هستند و یا التهاب حاد دارند، مناسب نیست.
• همچنین، افرادی که ضربان قلبشان نامنظم است نباید از این روش درمانی استفاده کنند.
نکته قابل توجهی که در رابطه با این نوع درمان وجود دارد این است که این روش درمانی به عنوان بلفاروپلاستی نیز شناخته می شود. در این حالت، پزشک می تواند در حین درمان از بیمار خود بخواهد که چشم هایش را باز و بسته کند در این صورت، محل دقیق چروک های چشم مشخص شده و این قسمت ها به صورت دقیق تر درمان می شوند. حتی خود بیمار نیز می تواند در حین درمان چشم های خود را ببیند و در رابطه با روند درمان نظر بدهد.

همچنین، با استفاده از پلاسماجت تنها لایه های سطحی پوست سوزانده می شوند و به همین علت است که این روش هیچگونه اسکاری به جا نمی گذارد. در همین حال، قسمت هایی از لایه های عمقی پوست نیز تبخیر شده و جمع می شوند که در نتیجه آن، بعد از حدود یک هفته تا ده روز، خطوط پوست رفع شده و چین و چروک آن درمان می شود. روزنه های موجود روی پوست نیز کوچک تر می شوند و در واقع پوست لیفت می شود.

Call Now Buttonتماس با ما

رزرو وقت آنلاین


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


logo-samandehi
Call Now Buttonتماس با ما