تلفن کلینیک زیبایی مهراز 02144500811-12
آدرس کلینیک زیبایی مهراز تهرانسر، میدان کمال الملک ، ساختمان کمال الملک واحد 3

عنوان صفحه اکسیژن تراپی مهراز کلینیک

اکسیژن تراپی (دستگاه پلاژن)  پوست چیست ؟ یکی از بروزترین و پیشرفته ترین روش ها در راستای جوانسازی پوست استفاده از دستگاه پلاژن و درمان اکسیژن تراپی است.
در این روش درمانی، لایه برداری پوست صورت گرفته و چین و چروک آن کاهش پیدا می کند. در این صورت، پوست جوان شده و استحکام پیدا می کند. لک هایی که به واسطه نور آفتاب و یا حاملگی نیز روی پوست به وجود می آیند، با استفاده از این روش درمانی قابل رفع شدن هستند.
عناصر که در جوانسازی پوست موثر عمل می کنند، سه عنصر کلاژن، الاستین و هیالورونیک اسید هستند. این عناصر باعث می شوند که پوست متراکم تر شده و در نتیجه استحکام بیشتری پیدا کند. در این صورت، پوست دچار چین و چروک و یا افتادگی نمی شود و جوان می ماند.

 

نحوه عملکرد دستگاه پلاژن تراپی

دستگاه پلاژن از بروزترین تکنولوژی های سوزن های بسیار ریز، امواج بی خطر رادیویی و همچنین سیستم دینامیکی فعال سازی عضلات صورت، استفاده می کند.
در این روش درمانی، پوست صورت توسط امواج رادیویی گرم می شود، فیبرهای کلاژنی پوست کاهش پیدا کرده و در نتیجه آن پوست سفت تر و جوان تر می شود.
علاوه بر آن، در این روش درمانی توسط طول موج های رادیویی یک تزریق بسیار سریع و ریز در پوست ایجاد می شود که برای حفظ سلامتی پوست موثر است.

 

اکسیژن تراپی پوست با استفاده از دستگاه پلاژن چه مزایایی دارد ؟!‬

• پوست صورت لایه برداری شده و روشن می شود.
• لکه های پوستی کاهش پیدا کرده و درمان می شوند.
• به منظور بهبود سلول های پوستی اکسیژن رسانی به پوست انجام می گیرد.

• این روش برای انواع پوست مناسب است و تنها افرادی که جوش فعال دارند نمی توانند از این روش درمانی استفاده کنند.

• این روش درمانی به سرعت نتیجه می دهد و بسیار موثر است.

• با استفاده از این روش به پوست آبرسانی می شود که در نتیجه آن، پوست جوان می ماند.

• قوام و استحکام پوست افزایش پیدا کرده و در برابر چین و چروک پوست کاهش پیدا می کنند.

• ‫این دستگاه به طور همزمان سه درمان را ارایه میدهد که شامل لایه برداری ملایم اکسیژن رسانی پوست و جوان سازی پوست می باشد.‬

 

اکسیژنو چگونه کار می کند؟

نحوه ی کارکرد دستگاه پلاژن به گونه ای است که به طور همزمان 3 درمان موثر را فراهم می کند به این صورت که :

در مرحله اول لایه‌ی فوقانی پوست را لایه‌برداری نموده و پوست را آماده دریافت مواد مغذی می کند.

اکسیژنو چیست ؟

2.جذب مواد پلاژن

در مرحله دوم از طریق ماده‌ای به نام کاپسوژن پوست را پاکسازی نموده ، تا سلولهای مرده را حذف کند و آماده تزریق مواد مغذی می‌نماید

نئوریوایو برای جوانسازی و ضدپیری یا نئوبرایت برای روشن سازی و بهبود بافت پوست می باشد.

مرحله دوم اکسیژن تراپی

3. اکسیژن رسانی

و در مرحله سوم اثر اکسیژنو تعداد زیادی حباب های اکسیژن تولید کرده که به آسانی بر روی پوست نفوذ می کند که سبب فرستادن خون غنی از اکسیژن به این ناحیه می شود. این امر جریان خون مویرگی و متابولیسم پوست را افزایش می دهد. اکسیژن رسانی منجر به جذب بهینه ترکیبات فعال می‌گردد.

مرحله سوم اکسیژنو

ویژگی ها و مشخصه های منحصر به فرد اکسیژن تراپی پوست با استفاده از دستگاه پلاژن
فرد به پوستی صاف، درخشان و لطیف دسته پیدا کرده، که از این طریق، در پوست خود احساس شادابی و انعطاف پذیری می کند.
با استفاده از این روش رنگدانه های پوستی تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و ناهمواری های پوست درمان می شوند که در نتیجه آن، پوست روشن تر می شود.
با استفاده از این روش، پوست به سادگی ترمیم شده و سلول های مرده پوست به طور کلی حذف می شوند.

 

بیشترین و موثرترین کاربردهای پلاژن تراپی در چیست ؟!

جوانسازی و رفع چین و چروک پوستی:
دستگاه پلاژن تراپی، باعث تغذیه سلول های پوستی شده و همچنین باعث لایه برداری و آبرسانی پوست نیز می شود. در این صورت، رطوبت پوست حفظ شده، چین و چروک صورت رفع می شود و پوست جوان می ماند. در حال حاضر، پزشکان متخصص از دستگاه پلاژن تراپی و با استفاده از روش های مخصوص لکه های پوستی را نیز از بین می برند که در نتیجه آن پوست روشن تر می شود.

اکسیژن رسانی به پوست:
دستگاه پلاژن تراپی با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و با استفاده از دی اکسید کربن با غلظت بالاتری باعث اکسیژن رسانی به پوست می شود.
علاوه بر آن، استفاده از این تکنولوژی باعث می شود که یک از لایه از پوست به طور کلی از بین رفته و مواد مغذی راحت تر جذب پوست شوند.

بازسازی کلاژن های پوست:
دستگاه پلاژن تراپی از تکنولوژی های نسل سوم RF به منظور بازسازی کلاژن های پوست استفاده می کند که در نتیجه آن، پوست تقویت شده و استحکام پیدا می کند. همچنین با استفاده از این تکنولوژی بافت های فرسوده پوست نیز بهبود پیدا کرده و درمان می شوند.

تکنولوژی های نسل سوم RF  به منظور سفت کردن پوست سایر نواحی بدن نیز مانند بازو، گردن و شکم کاربرد دارند. در نتیجه می توان گفت که اکسیژن تراپی با استفاده از دستگاه پلاژن روشی مفید و موثر به منظور درمان چین و چروک ها و افتادگی های پوست است که نتایج آن بعد از درمان قابل مشاهده خواهد بود و هیچ گونه عوارض جانبی نداشته و خیلی موثر است.

 

سوالات متداول

هر چند وقت یکبار می توانم از درمان اکسیژنو استفاده کنم؟

برای درمان مشکلات پوستی نظیر آفتاب سوختگی یا آکنه توصیه می شود که یک دوره درمانی 6-4 هفته‌ای داشته باشید و سپس جلسات ماهیانه را حفظ کنید

از چه زمانی تغییرات مشخص می شود؟!

این روش درمانی بسیار موثر و سریع عمل می کند به صورتی که فرد در جلسه اول درمانش می تواند تغییرات پوست صورت را به وضوح مشاهده کند.

آیا استفاده از این روش دردناک است ؟!

روش پلاژن تراپی درد خاصی ندارد و در صورت نیاز از بی حسی موضعی در محل درمان استفاده می شود.

Call Now Buttonتماس با ما

رزرو وقت آنلاین


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

ارتباط با ما


logo-samandehi
Call Now Buttonتماس با ما